KONST / Litografier / Färglitografier 13535021
nr 1353 5021
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Färglitografier, 10st, Signerade, numrerade. Motivet: 44x28-38x52cm, oramade lösa blad
Kondition: slitage, skador
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:23:18
12/10 19:44:40
Pacula Kazimierz
Läs mer om Pacula Kazimierz